Amerikan Doları (USD)USD0,00Değer Kaybediyor...
Euro (EUR)EURO0,00Değer Kaybediyor...
AltınAltın0,00Değer Kaybediyor...
İstanbul Menkul Kıymetler BorsasıİMKB 1000,00Değer Kaybediyor...
Güncelleme : 31.03.2017 13:39         Firmamız 2010 yılından beri İzmir'de Faaliyet göstermektedir.Faaliyet alanları yazılım, donanım, web tasarım hizmetleri olmak üzere bilişim alanıdır.

       Bilişim sektöründe geride bıraktığımız 5 yılda bir çok hizmeti başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.Başarımızdaki en büyük etken olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Amacımız çağdaş standartlarda bilişim hizmetini en güvenli ve ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

       Geniş yelpazede sunmuş olduğumuz çözümlerimizle müşterilerimizin sorunlarına efektif  çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.
       Alınan projeleri en kısa sürede bitirmek,müşteri memnuniyetini en üst düzey noktada tutmak ve piyasadaki en uygun fiyatları sunmak  vip teknolojinin felsefesini oluşturur.

      Kurulduğumuz  ilk günlerden bu yana her geçen gün hizmet kalitemizi ve hizmet pörtföyümüzü geliştirip ve genişletiyoruz.
      
      Her firmanın bir internet sitesi olması artık çağımızın bir zorunluluğudur.Çağımızda e-ticaret sektörü her geçen gün dahada büyümektedir.
www.1001siparis.com olarak tüm üyelerimizin kendine ait bir internet sitesi olmasını amaç edindik.Bu amaç uğrunada piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz.

     Www.1001siparis.com'un yanı sıra adrese teslim sipariş ve paket serviz hizmeti sunan işletmelerin işletini kolaylatmak amacıyla siparişmatik adıyla bir program geliştirdik.
Çok geniş işlevli olmasına karşın müşterilerimizin kolayca kullanabilmesi için basit bir arayüzle birleştirdiğimiz bu program bir çok işletmenin üstünden yüklerini almaktadır.
      


Tüm hakları viptek.net'a aittir.  Web Tasarım: ViPTEK